قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت

دانلود قالب آماده پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت (قابل استفاده برای همه ی گرایش های مدیریت)

ما با طراحی فوق العاده جذاب این قالب پاورپوینت برای دفاع پروپوزال رشته مدیریت (همه ی گرایش ها) به شما کمک می کنیم  بهترین نتیجه از ارائه یافته های پایان نامه خود را کسب کنید .
قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت

اسلاید طراحی چکیده و بیان مساله و …

این تم و قالب پاورپوینت آماده  برای ارائه دفاع پروپوزال دکتری مدیریت بر اساس چارچوب طرح پیشنهادی (پروپوزال) دکتری مدیریت (پیشنهاد کمی و کیفی) تهیه شده است.

در اینجا اسلاید طراحی چکیده و کلیدواژه ها رو مشاهده می کنید

اسلاید چکیده قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

❀ اگر شما در دوره دکتری مشغول تحصیل هستید به شما پیشنهاد می کنم پکیج قالب پاورپوینت دانشجوی دکتری را دانلود کنید
برای تهیه این پکیج با ۶۰% تخفیف بر روی لینک دانلود پکیج دانشجوی دکتری کلیک کنید.

دانلود جدیدترین و کامل ترین تم و قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال مدیریت

♥ شما همچنین می توانید جهت تهیه پاورپوینت از متن پروپوزال یا رساله خود با ما تماس یا پیام در ارتباط باشد که در کمترین زمان ممکن فایل ارائه شما را آماده کنیم

این تم پاورپوینت مدیدیت برای همه گرایش های مدیریت در مقطع دکتری قابل استفاده می باشد.

دانلود کامل ترین تم و قالب پاور دفاع پروپوزال مدیریت

اسلاید ارزیابی تحقیق قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

که در زیر نمونه های از گرایش های دکتری مدیریت آورده ایم:

 • مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین المللی
 • گرایش: مدیریت دولتی – مدیریت منابع انسانی
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی – کتابخانه های آموزشگاهی
 • گرایش: مدیریت امور شهری
 • گرایش: مدیریت توسعه
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی – مدیریت اطلاعات و دانش
 • گرایش: مدیریت – مدیریت سیستم ها
 • گرایش: مدیریت بازرگانی – مدیریت سیاستگذاری بازرگانی
 • گرایش: مدیریت دولتی – تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی
 • گرایش: مدیریت – رفتار سازمانی
 • گرایش: آینده پژوهی
 • گرایش: مدیریت – مدیریت تولید و عملیات
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مطالعات کتابخانه های عمومی

اسلاید روش تحقیق قالب پاورپوینت دکتری مدیریت


☜ مشخصات تم پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت

✔ تعداد اسلاید: ۴۱ اسلاید ارائه خلاقانه و منحصر به فرد و ۱۶ اسلاید ایکون و کلیپ آرت و در مجموع ۵۷ اسلاید
✔ ارائه بسته فونت فارسی بیش از ۱۵۰۰ فونت جذاب فارسی
✔ دارای آیکون های جذاب با بیش ۱۰۰۰ ایکون آموزشی ،تجاری و پزشکی
✔ شامل پاورپوینت با پسوند pptx  و ابعاد ۱۶: ۱۰
✔ دارای اسلاید مستر و قابل ویرایش و با قابلیت اضافه و حذف کردن اسلایدها
✔ شامل باکس های پیشفرض متون آماده
✔ کاملاً قابل ویرایش متن‌ها، عکس‌ها و تصاویر
✔ دارای منو و فهرست بندی با قابلیت کلیک خوری
✔ استفاده از فونت های فارسی مناسب ارائه پاورپوینت پایان نامه دکتری
✔ رنگ زمینه سرمه ای و خاکستری و نارنجی  و آبی با قابلیت تغییر رنگ
✔ دارای آیکون مرتبط با موضوع پاورپوینت پروپوزال و با قابلیت جابجایی و تغییر رنگ و سایز
✔ دارای افکت‌های انیمیشنی و ترنزیش اسلایدها و المان های سه بعدی
✔ ترنزیشن-کلیپ آرت های سه بعدی و حرفه ای…

رنگ بگ گراند پاورپوینت قابل تغییر می باشد.


فرم طرح پیشنهادی (پروپوزال) تحقیق دکتری مدیریت

(Qualitative Research Proposal)

در اینجا برخی از اسلایدهای این قالب پاورپوینت مدیریت را با توجه به پوشش کامل محتوای ارائه شده در پروپوزال را مشاهده می کنیم:

نمونه اسلایدهای عنوان ها و تیترهای قالب پاورپوینت مدیریت

برای آنکه ارائه جذاب تر و حرفه ای داشته باشید ما با توجه به تجربه خود در ارائه های موفق اسلایدهای بعنوان تیتر یا عنوان اصلی طراحی کرده ایم که در اینجا قابل مشاهده است.

با کلیک بر روی هر تصویر می توانید آن را شخصی سازی کنید و تصویر دلخواه خود را درج کنید و یا از فونت های جذاب همراه این قالب برای پروژه های خود استفاده کنید.

♥ما برای شما بعنوان هدیه این محصول پکیج فونت فارسی با بیش از ۱۵۰۰فونت زیبا و جذاب تهیه کرده ایم و لینک دانلود بعد از خرید پاورپوینت پروپوزال برای شما ارسال می شود.♥

دانلود قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت اسلاید تیترها

نمونه اسلایدهای اینفوگرافیک های قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

برای یک ارائه ی حرفه ای از اینفوگرافیک های مناسب استفاده کنید.

♥در این قالب بیش از ۱۰۰۰ ایکون و کلیپ آرت وجود داره که شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید در اینجا تعدادی از اسلایدهای که اینفوگرافیک مدیریت استفاده شده است را مشاهده می کنید.♥

دانلود قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت اسلاید اینفوگرافیک

نمونه اسلایدهای کلیپ آرت و تصاویر قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت

علاوه بر کلیپ آرت های که در این تم و قالب پاورپوینت استفاده شده است شما می توانید از پکیج تصاویر همراه این قالب که با

blue

♥بیش از ۱۰۰ تصویر Png  و باکیفیت از مدیریت و حسابداری  است استفاده کنید که دیگر نیازی به جستجو و دانلود تصویر از اینترنت برای شما نمی باشد و این عمل در زمان شما صرفه جویی می کند.♥

دانلود قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت اسلاید کلیپ ارت


نکات ضروری و راهنمای تکمیل طرح پیشنهادی تحقیق

۱. این فرم باید حداکثر در ۲۰ صفحه با قلم BZar فونت ۱۴ با فاصله سطر Single تکمیل شود.
۲. ارائه مقاله حاصل از نتایج تحقیق پایان نامه در نشریات و کنفرانس های علمی معتبر داخلی و بین المللی برای دانشجویان کارشناسی ارشد امتیازآور است.
۳. ارائه حداقل یک مقاله از نتایج تحقیق رساله در نشریات علمی معتبر داخلی و بین المللی برای دانشجویان دکتری الزامی است.
۴. دانشجو باید گزارشی از جستجو در سایت IranDoc و مستندات لازم مبنی بر جدید بودن تحقیق به انضمام پروپوزال به گروه ارائه کند.
۵. چکیده پروپوزال باید حاوی عناصر اساسی معرف طرح پیشنهادی تحقیق باشد (مسئله یا پدیده محوری تحقیق، نوع روش و پارادایم تحقیق، محیط و مشارکت کنندگان در تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده ها).
۶. در مورد بیان مسأله تحقیق اطلاعات و توضیحات مورد نیاز با ارائه شواهد کافی از مرور پیشینه و با اتکاء به زنجیره استدلال منطقی تدوین و ارائه شود (مولفه های مشخص شده در عنوان این بخش باید در متن بیان مسأله قابل تشخیص باشد).
۷. در مورد مرور متون و سوابق تحقیق مرتبط اطلاعات و توضیحات کافی و جمع بندی انتقادی ارائه شود (مولفه های مشخص شده ذیل عنوان).
۸. نوع روش مورد نظر برای انجام تحقیق به لحاظ (هدف، استفاده کنندگان از نتایج، نحوه گردآوری یا تحلیل داده هاو …) و مبانی پارادایمی آن با استناد به منابع علمی معتبر و بطور دقیق بیان شود. در خصوص رویکرد مورد نظر در روش تحقیق توضیحات لازم ارائه شود (به طور مثال گلیزر، اشتراس و کوربین و … در نظریه زمینه‌ای و …)
۹. در مورد محیط تحقیق و ویژگی ها و الزامات آن توضیح کافی داده شود. محیط تحقیق در مطالعات کیفی از نظر تاثیر متقابل محیط و افراد اهمیت می‌یابد. توصیف محیط بیش از آنکه بر جنبه‌های فیزیکی و کمی متمرکز باشد باید شامل موضوعات فرهنگی، اجتماعی و جمعیت‌شناختی باشد.
۱۰. نحوه انتخاب مشارکت‌کنندگان و چگونگی ورود محقق به محیط تحقیق بطور مشخص بیان شود.
۱۱. در مورد نقش تعاملات محقق با محیط تحقیق و مشارکت‌گنندگان و وضعیت و چگونگی آن براساس پارادایم مورد نظر توضیحات ارائه شود.
۱۲. نوع داده‌های جمع‌آوری شده (یادداشت‌های روزانه، یادداشت در عرصه، نوار ویدیو، اسناد موجود و…) تشریح شود. به منظور شناخت کامل پدیده و چگونگی شکل‌گیری تجارب مشارکت‌کنندگان، بهتر است از روش‌های چندگانه استفاده شود. به دلیل اینکه در تحقیقات کیفی محقق در نقش ابزار تحقیق قرار می گیرد، داده‌های موجود در محیط ذهن او را نسبت به موضوع هدایت می‌کند، لذا داده‌های متعدد و متنوع در شکل‌گیری دیدگاهی دقیق و شناخت بهتر موضوع موثر است.
۱۳. روش‌های جمع‌آوری داده‌ها (مصاحبه، گروه‌های متمرکز، مشاهده و…..) ذکر شود. با توجه به این که روش‌های جمع‌آوری داده در تحقیقات کیفی می‌تواند متعدد باشد، در مورد انواع روش‌های مورد استفاده در تحقیق توضیح کافی داده شود. اگر از روش مصاحبه در جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌شود در مورد نوع مصاحبه (نیمه‌ساختار یافته یا بدون‌ساختار)، و نوع سوال ها توضیحاتی ارائه و نمونه‌ای از سوال ها ضمیمه شود.
۱۴. نوع ابزاری که در فرآیند جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌شود، توصیف گردد (ضبط صوت، فیلم‌برداری،…)
۱۵. مراحل تجزیه و تحلیل داده‌ها بر اساس روش مورد استفاده از نظر نحوه کدگذاری، خلاصه‌کردن و کاستن داده‌ها، نرم افزار مورد استفاده (درصورت وجود) و … توضیح داده شود.
۱۶. نحوه تامین استحکام داده‌ها از نظر معیارهای مورد قبول (اعتبار، تاییدپذیری، قابلیت انتقال و قابلیت وابستگی) به تقکیک بیان شود. اقدامات پیش‌بینی شده توسط محقق برای تامین صحت و استحکام داده‌ها ذکر گردد و صرفاً به توضیح روش‌های موجود در منابع اکتفا نگردد.
۱۷. نحوه توجه به حقوق مشارکت‌کنندگان و رعایت ملاحظات اخلاقی بیان شود. حتی‌الامکان سعی شود ملاحظات اخلاقی بطور جامع و کامل و بر اساس اصول اخلاقی در تحقیق بیان شود. مثلاً گرفتن رضایت اگاهانه، محرمانه بودن اطلاعات، حق خروج از مطالعه و …
۱۸. در قسمت محدودیت‌های اجرایی در زمینه مطالعاتی که در مورد موضوع مرور شده‌اند و سبب ایجاد پیش‌داشته‌های ذهنی محقق شده و ممکن است بر نحوه تجزیه و تحلیل داده‌ها تاثیر بگذارد، توضیح داده شود. تجربیات شخصی و حرفه‌ای محقق که ممکن است بر یافته‌های تحقیق تاثیر بگذارد، بیان شود. علاوه براین، هر گونه محدودیتی که پیش‌بینی می شود محقق در حین مطالعه با آن مواجه شود و نحوه کاهش اثر آن‌ها ذکر گردد.
۱۹. سهم دانش افزایی و نوآوری تحقیق و شواهد پشتیبانی کننده آن (به نحوی که در بخش های مختلف پروپوزال قابل تشخیص باشد) باید مشخص و تصریح شود. این مورد بخصوص در رابطه با دانشجویان دکتری نیازمند توجه و دقت ویژه هست.
۲۰. بهتر است فهرست منابع با استفاده از نرم افراز EndNote نوشته شود. از سبک منبع‌نویسی انجمن روان‌شناسی آمریکا (APA) استفاده گردد.

چکیده طرح پیشنهادی تحقیق

چکیده (حداکثر ۳۰۰ کلمه شامل هدف اصلی تحقیق، روش و پارادایم تحقیق، محیط و مشارکت-کنندگان در تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده ها):
اژه‌های کلیدی:
Abstract(Research Purpose, Research Methods & Paradigm, Research Environment & Participants, Methods of Data Gathering & Analysis)
Keywords:
۱. نوع طرح تحقیق کیفی
نظریه زمینه‌ای پدیدارشناسی تحلیل محتوا روش تحلیل تاریخی
قوم نگاری اقدام‌پژوهی روایت‌پژوهی تحلیل گفتمان
مطالعه موردی تاویل‌گرایی داستان‌سرایی تحلیل تطبیقی
فرامطالعه بررسی اسناد روش های انتقادی سایر: (نام ببرید)
۲. بیان مسأله (شامل مسأله/ پدیده محوری تحقیق؛ ارائه شواهدی دال بر وجود مسئله؛ قلمرو، ابعاد و ویژگی‌های مسئله؛ زمینه مسئله و …)
۳. مرور متون و سوابق تحقیق و ارزیابی انتقادی آن (بیان تاریخچه، مفاهیم اساسی و نظریات/ دیدگاه های اصلی مرتبط با موضوع؛ ارائه گزارش مرور انتقادی تحقیقات پیشین مرتبط شامل محقق (سال انتشار)، موضوع/ پدیده محوری تحقیق، روش تحقیق، محیط تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده، یافته های اصلی تحقیق؛ ارائه جمع بندی انتقادی در خصوص تحقیقات پیشین و بیان جایگاه تحقیق پیشنهادی)

۴. ضرورت انجام تحقیق

۴-۱. ضرورت و اهمیت تحقیق از بعد نظری (دستاوردهای نظری)
۴-۲. ضرورت و اهمیت تحقیق از منظر کاربردی (دستاوردهای کاربردی برای پاسخ به نیاز دستگاه های اجرایی و شرکت ها)
۴-۳. ضرورت و اهمیت تحقیق از جنبه قانونی و برنامه‌ای (دستاوردهای کاربردی مرتبط با سیاست های کلی نظام، نقشه جامع علمی کشور، برنامه های توسعه و سایر قوانین و اسناد بالادستی)

۵. گزاره های تحقیق

۵-۱. هدف غایی/ اساسی تحقیق (Research Purpose)
۵-۲. اهداف اختصاصی (اصلی و فرعی) تحقیق (Research Objectives)
۵-۳. سئوال های تحقیق (Research Questions)

۶. روش تحقیق

۶-۱. روش تحقیق، مبانی معرفت شناسی و مفروضات پایه ای آن
۶-۲. فرایند اجرایی تحقیق
۶-۳. محیط تحقیق و الزامات آن (توصیف محیط تحقیق و عناصر ساختاری و زمینه‌ای آن)
۶-۴. مشارکت کنندگان در تحقیق و نحوه انتخاب آنها (نمونه‌گیری)
۶-۵. صلاحیت‌ها و نقش محقق در تحقیق و نحوه تعامل وی با محیط تحقیق
۶-۶. منبع، نحوه دسترسی و روش گردآوری داده‌ها
۶-۷. روش تحلیل داده ها و ابزارهای مورد نیاز برای تحلیل
۷. ارزیابی کیفیت تحقیق
۷-۱. روش ارزیابی کیفیت داده‌ها و نتایج تحقیق
۷-۲. ملاحظات اخلاقی تحقیق و نحوه توجه به آن
۷-۳. محدودیت های احتمالی فراروی تحقیق و راهکارهای کاهش آن
۸. دستاوردها و نتایج مورد انتظار
ردیف نام سازمان دستاورد و نوع استفاده
۱ برای دانشکده و دانشگاه
۲ برای شرکت ها و مدیران
۳ برای جامعه
۹. سهم دانش افزایی و نوآوری تحقیق (Contribution and Originality)
۱۰. زمان بندی مراحل اجرایی تحقیق،نمودار گانت (زمان بندی تحقیق به ماه)،زمان مورد نیاز،مراحل تحقیق،مرور متون و سوابق تحقیق،تدوین طرح تحقیق،گردآوری داده ها،تحلیل داده ها،نگارش پایان نامه و انجام مراحل دفاعیه
۱۱. تعریف واژه‌های کلیدی
۱۲. فهرست منابع (بر اساس فرمت APA)
۱۳-۱. نتیجه ارزیابی طرح پیشنهادی پایان نامه
۱۳-۲. زمان پیش بینی شده برای دفاع از پایان نامه

جهت دانلود فرم پروپوزال در قالب ورد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:
download button

3 دیدگاه برای قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. فرشاد عباسی خریدار این دوره

  یک تمپلیت بسیار فوق العاده که به راحتی تونستم پاور دفاع رو آماده کنم. بسته ی فونت ها ،تصاویر و …
  کلا بخوام بگم این قالب کامل است
  تشکر بابت اینکه وقت گذاشتید و نظر من رو محترم شمردید.

 2. سید هاشمی کاربر سایت

  سلام، وقت بخیر ببخشید،اگر این قالب های پاروپوینت بروز رسانی دارند ،چطور باید دریافت کنم؟

 3. Pard Web کاربر سایت

  سلام بر شما کاربران سایت پارد وب ،
  اکثر قالب های پاورپوینت پایان نامه و مواردی که طراحی شدن بعد از مدتی بروزرسانی و توضیحات لازم در صفحه ی محصول اورده میشه که شما می توانید از طریق راه های ارتباطی برای دریافت نسخه ی جدید هر فایل اقدام کنید ،

در اینجا فیلم این پاورپوینت فوق العاده حرفه ای پروپوزال دکتری مدیریت را تماشا کنید:

برای سفارشات خاص و غیر اینترنتی تضمینی و دارای استاندارد های کامل با قیمت بسیار مناسب به آی دی زیر در تلگرام سفارش خود را ارسال فرمایید.
شماره واتساپ و تلگرام 09375988150
 • در صورتی که زمان کافی برای طراحی و تایپ پاورپوینت ندارید هیچ نگران نباشید با شماره 09375988150 در ارتباط باشید در سریع ترین زمان ممکن و بصورت عالی آن را کامل خواهیم کرد
 • توضیحات محصول را به خوبی بخوانید و از سربرگ ویدیوی معرفی محصول را مشاهده کنید .
 • چنانچه  این پاورپوینت را پسند نکردید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما با سلیقه شما مخاطبان عزیز بیشتر آشنا شویم و در سریع‌ترین زمان نمونه پاورپوینتی زیبا و حرفه‌ای مطابق سلیقه شما تولید کنیم.
 • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
 • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا با ما( در واتساپ و تلگرام و ... ) در ارتباط باشید