قیمت

قیمت اصلی ۲۵۰,۰۰۰  بود.قیمت فعلی ۸۹,۰۰۰  است.
اشتراک :
3دیدگاه 1977 بازدید
5.00 6 رای
دانلود قالب آماده پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت قابل استفاده برای همه ی گرایش های مدیریت بر اساس چارچوب طرح پیشنهادی دکتری مدیریت - پیشنهاد کمی و کیفی تعداد اسلاید  57 اسلاید ارائه
دسترسی سریع

قابل ویرایش و شخصی سازی

پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط در ایتا و تلگرام

امکان بازگشت وجه

راهنمای خرید از سایت

با استفاده از کد تخفیف Pardweb.ir این فایل رو 10 درصد با تخفیف بیشتر دانلود کنید یعنی  80,100

دانلود قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت

ما با طراحی فوق العاده جذاب این قالب پاورپوینت برای دفاع پروپوزال رشته مدیریت (قابل استفاده برای همه ی گرایش های مدیریت) به شما کمک می کنیم  بهترین نتیجه از ارائه یافته های پایان نامه خود را کسب کنید .

این تم و قالب پاورپوینت آماده  برای ارائه دفاع پروپوزال دکتری مدیریت بر اساس چارچوب طرح پیشنهادی (پروپوزال) دکتری مدیریت (پیشنهاد کمی و کیفی) تهیه شده است.

فیلم تهیه شده از قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت را مشاهده کنید

نمای کلی از اسلایدهای قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت را مشاهده کنید

پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت
اسلاید طراحی چکیده و بیان مساله و …در اینجا اسلاید طراحی چکیده و کلیدواژه ها رو مشاهده می کنیدچکیده قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

❀ اگر شما در دوره دکتری مشغول تحصیل هستید به شما پیشنهاد می کنم پکیج قالب پاورپوینت دانشجوی دکتری را دانلود کنید
برای تهیه این پکیج با 80 % تخفیف بر روی لینک دانلود پکیج دانشجوی دکتری کلیک کنید.

دانلود جدیدترین و کامل ترین تم و قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال مدیریت

♥ شما همچنین می توانید جهت تهیه پاورپوینت از متن پروپوزال یا رساله خود با ما تماس یا پیام در ارتباط باشد که در کمترین زمان ممکن فایل ارائه شما را آماده کنیم

این تم پاورپوینت مدیدیت برای همه گرایش های مدیریت در مقطع دکتری قابل استفاده می باشد.

دانلود کامل ترین تم و قالب پاور دفاع پروپوزال مدیریت

ارزیابی تحقیق قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

که در زیر نمونه های از گرایش های دکتری مدیریت آورده ایم:

 • مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین المللی
 • گرایش: مدیریت دولتی – مدیریت منابع انسانی
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی – کتابخانه های آموزشگاهی
 • گرایش: مدیریت امور شهری
 • گرایش: مدیریت توسعه
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی – مدیریت اطلاعات و دانش
 • گرایش: مدیریت – مدیریت سیستم ها
 • گرایش: مدیریت بازرگانی – مدیریت سیاستگذاری بازرگانی
 • گرایش: مدیریت دولتی – تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی
 • گرایش: مدیریت – رفتار سازمانی
 • گرایش: آینده پژوهی
 • گرایش: مدیریت – مدیریت تولید و عملیات
 • گرایش: علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مطالعات کتابخانه های عمومی

روش تحقیق قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

مشاهده فیلم تهیه شده از قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت

☜ مشخصات تم پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت

✔ تعداد اسلاید: 41 اسلاید ارائه خلاقانه و منحصر به فرد و 16 اسلاید ایکون و کلیپ آرت و در مجموع 57 اسلاید
✔ ارائه بسته فونت فارسی بیش از 1500 فونت جذاب فارسی
✔ دارای آیکون های جذاب با بیش 1000 ایکون آموزشی ،تجاری و پزشکی
✔ شامل پاورپوینت با پسوند pptx  و ابعاد 16: 10
✔ دارای اسلاید مستر و قابل ویرایش و با قابلیت اضافه و حذف کردن اسلایدها
✔ شامل باکس های پیشفرض متون آماده
✔ کاملاً قابل ویرایش متن‌ها، عکس‌ها و تصاویر
✔ دارای منو و فهرست بندی با قابلیت کلیک خوری
✔ استفاده از فونت های فارسی مناسب ارائه پاورپوینت پایان نامه دکتری
✔ رنگ زمینه سرمه ای و خاکستری و نارنجی  و آبی با قابلیت تغییر رنگ
✔ دارای آیکون مرتبط با موضوع پاورپوینت پروپوزال و با قابلیت جابجایی و تغییر رنگ و سایز
✔ دارای افکت‌های انیمیشنی و ترنزیش اسلایدها و المان های سه بعدی
✔ ترنزیشن-کلیپ آرت های سه بعدی و حرفه ای…

رنگ بگ گراند پاورپوینت قابل تغییر می باشد.


فرم طرح پیشنهادی (پروپوزال) تحقیق دکتری مدیریت

(Qualitative Research Proposal)

در اینجا برخی از اسلایدهای این قالب پاورپوینت دکتری مدیریت را با توجه به پوشش کامل محتوای ارائه شده در پروپوزال را مشاهده می کنیم:

نمونه اسلایدهای عنوان ها و تیترهای پاورپوینت پروپوزال مدیریت

برای آنکه ارائه جذاب تر و حرفه ای در پروپوزال دکتری داشته باشید ما با توجه به تجربه خود در ارائه های موفق اسلایدهای بعنوان تیتر یا عنوان اصلی طراحی کرده ایم که در اینجا قابل مشاهده است.

با کلیک بر روی هر تصویر می توانید آن را شخصی سازی کنید و تصویر دلخواه خود را درج کنید و یا از فونت های جذاب همراه این قالب برای پروژه های خود استفاده کنید.

♥ما برای شما بعنوان هدیه این محصول پکیج فونت فارسی با بیش از 1500فونت زیبا و جذاب تهیه کرده ایم و لینک دانلود بعد از خرید پاورپوینت پروپوزال برای شما ارسال می شود.♥

قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت اسلاید تیترها

نمونه اسلایدهای اینفوگرافیک های قالب پاورپوینت دکتری مدیریت

برای یک ارائه ی حرفه ای از اینفوگرافیک های مناسب استفاده کنید.

♥در این قالب بیش از 1000 ایکون و کلیپ آرت وجود داره که شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید در اینجا تعدادی از اسلایدهای که اینفوگرافیک مدیریت استفاده شده است را مشاهده می کنید.♥

قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت اسلاید اینفوگرافیک

نمونه اسلایدهای کلیپ آرت و تصاویر قالب پاورپوینت پروپوزال دکتری مدیریت

علاوه بر کلیپ آرت های که در این تم و قالب پاورپوینت رساله دکتری استفاده شده است شما می توانید از پکیج تصاویر همراه این قالب که با  ♥بیش از 100 تصویر Png  و باکیفیت از مدیریت و حسابداری  است استفاده کنید که دیگر نیازی به جستجو و دانلود تصویر از اینترنت برای شما نمی باشد و این عمل در زمان شما صرفه جویی می کند.♥

قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت


نكات ضروري و راهنماي تکميل طرح پیشنهادی تحقیق

1. این فرم باید حداکثر در 20 صفحه با قلم BZar فونت 14 با فاصله سطر Single تکمیل شود.

2. ارائه مقاله حاصل از نتایج تحقیق پایان نامه در نشریات و کنفرانس های علمی معتبر داخلی و بین المللی برای دانشجویان کارشناسی ارشد امتیازآور است.

3. ارائه حداقل یک مقاله از نتایج تحقیق رساله در نشریات علمی معتبر داخلی و بین المللی برای دانشجویان دکتری الزامی است.

4. دانشجو باید گزارشی از جستجو در سایت IranDoc و مستندات لازم مبنی بر جدید بودن تحقیق به انضمام پروپوزال به گروه ارائه کند.

5. چکیده پروپوزال باید حاوی عناصر اساسی معرف طرح پیشنهادی تحقیق باشد (مسئله یا پدیده محوری تحقیق، نوع روش و پارادایم تحقیق، محیط و مشارکت کنندگان در تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده ها).

6. در مورد بیان مسأله تحقیق اطلاعات و توضيحات مورد نیاز با ارائه شواهد کافی از مرور پیشینه و با اتکاء به زنجیره استدلال منطقی تدوین و ارائه شود (مولفه های مشخص شده در عنوان این بخش باید در متن بیان مسأله قابل تشخیص باشد).

7. در مورد مرور متون و سوابق تحقیق مرتبط اطلاعات و توضيحات کافی و جمع بندی انتقادی ارائه شود (مولفه های مشخص شده ذیل عنوان).

8. نوع روش مورد نظر برای تحقیق به لحاظ (هدف، استفاده کنندگان از نتایج، نحوه گردآوری یا تحلیل داده هاو …) و مبانی پارادایمی آن با استناد به منابع علمی معتبر و بطور دقیق بیان شود. در خصوص رویکرد مورد نظر در روش تحقیق توضيحات لازم ارائه شود (به طور مثال گليزر، اشتراس و کوربين و … در نظریه زمينه‌اي و …)

9. در مورد محيط تحقیق و ویژگی ها و الزامات آن توضيح کافی داده شود. محيط تحقیق در مطالعات کيفي از نظر تاثير متقابل محيط و افراد اهميت مي‌يابد. توصيف محيط بيش از آنکه بر جنبه‌هاي فيزيکي و کمي متمرکز باشد بايد شامل موضوعات فرهنگي، اجتماعي و جمعيت‌شناختي باشد.

10. نحوه انتخاب مشارکت‌کنندگان و چگونگي ورود محقق به محيط تحقیق بطور مشخص بیان شود.

11. در مورد نقش تعاملات محقق با محیط تحقیق و مشارکت‌گنندگان و وضعیت و چگونگی آن براساس پارادايم مورد نظر توضيحات ارائه شود.

12. نوع داده‌هاي جمع‌آوري شده (يادداشت‌هاي روزانه، يادداشت در عرصه، نوار ويديو، اسناد موجود و…) تشريح شود. به منظور شناخت کامل پدیده و چگونگی شکل‌گيري تجارب مشارکت‌کنندگان، بهتر است از روش‌های چندگانه استفاده شود. به دليل اينکه در تحقيقات کيفي محقق در نقش ابزار تحقیق قرار می گیرد، داده‌هاي موجود در محيط ذهن او را نسبت به موضوع هدايت مي‌کند، لذا داده‌هاي متعدد و متنوع در شکل‌گيري ديدگاهي دقيق و شناخت بهتر موضوع موثر است.

13. روش‌هاي جمع‌آوري داده‌ها (مصاحبه، گروه‌هاي متمرکز، مشاهده و…..) ذکر شود. با توجه به اين که روش‌هاي جمع‌آوري داده در تحقيقات کيفي مي‌تواند متعدد باشد، در مورد انواع روش‌هاي مورد استفاده در تحقیق توضيح کافی داده شود. اگر از روش مصاحبه در جمع‌آوري داده‌ها استفاده مي‌شود در مورد نوع مصاحبه (نيمه‌ساختار يافته يا بدون‌ساختار)، و نوع سوال ها توضيحاتي ارائه و نمونه‌اي از سوال ها ضميمه شود.

14. نوع ابزاري که در فرآيند جمع‌آوري داده‌ها استفاده مي‌شود، توصيف گردد (ضبط صوت، فيلم‌برداري،…)

15. مراحل تجزيه و تحليل داده‌ها بر اساس روش مورد استفاده از نظر نحوه کدگذاري، خلاصه‌کردن و کاستن داده‌ها، نرم افزار مورد استفاده (درصورت وجود) و … توضيح داده شود.

16. نحوه تامين استحکام داده‌ها از نظر معيارهاي مورد قبول (اعتبار، تاييدپذيري، قابليت انتقال و قابليت وابستگي) به تقکيک بیان شود. اقدامات پيش‌بيني شده توسط محقق براي تامين صحت و استحکام داده‌ها ذکر گردد و صرفاً به توضيح روش‌هاي موجود در منابع اکتفا نگردد.

17. نحوه توجه به حقوق مشارکت‌کنندگان و رعايت ملاحظات اخلاقي بیان شود. حتي‌الامکان سعي شود ملاحظات اخلاقي بطور جامع و کامل و بر اساس اصول اخلاقی در تحقیق بیان شود. مثلاً گرفتن رضايت اگاهانه، محرمانه بودن اطلاعات، حق خروج از مطالعه و …

18. در قسمت محدوديت‌هاي اجرايي در زمينه مطالعاتي که در مورد موضوع مرور شده‌اند و سبب ايجاد پيش‌داشته‌هاي ذهني محقق شده و ممکن است بر نحوه تجزيه و تحليل داده‌ها تاثير بگذارد، توضيح داده شود. تجربيات شخصي و حرفه‌اي محقق که ممکن است بر يافته‌هاي تحقیق تاثير بگذارد، بیان شود. علاوه براين، هر گونه محدوديتي که پيش‌بيني می شود محقق در حين مطالعه با آن مواجه شود و نحوه کاهش اثر آن‌ها ذکر گردد.

19. سهم دانش افزایی و نوآوری تحقیق و شواهد پشتیبانی کننده آن (به نحوی که در بخش های مختلف پروپوزال قابل تشخیص باشد) باید مشخص و تصریح شود. این مورد بخصوص در رابطه با دانشجویان دکتری نیازمند توجه و دقت ویژه هست.

20. بهتر است فهرست منابع با استفاده از نرم افراز EndNote نوشته شود. از سبک منبع‌نويسي انجمن روان‌شناسی آمريکا (APA) استفاده گردد.

چکیده طرح پیشنهادی تحقیق

چکيده (حداکثر 300 کلمه شامل هدف اصلی تحقیق، روش و پارادایم تحقیق، محیط و مشارکت-کنندگان در تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده ها):
اژه‌هاي کليدي:
Abstract(Research Purpose, Research Methods & Paradigm, Research Environment & Participants, Methods of Data Gathering & Analysis)
Keywords:

1. نوع طرح تحقیق کيفي (نظريه زمينه‌اي پديدارشناسي تحليل محتوا روش تحلیل تاريخي – قوم نگاري اقدام‌پژوهي روايت‌پژوهي تحليل گفتمان – مطالعه موردي تاويل‌گرايي داستان‌سرايي تحليل تطبيقي – فرامطالعه بررسی اسناد روش های انتقادی ساير: (نام ببريد))

2. بیان مسأله (شامل مسأله/ پدیده محوری تحقیق؛ ارائه شواهدی دال بر وجود مسئله؛ قلمرو، ابعاد و ويژگي‌هاي مسئله؛ زمینه مسئله و …)

3. مرور متون و سوابق تحقیق و ارزیابی انتقادی آن (بیان تاریخچه، مفاهیم اساسی و نظریات/ دیدگاه های اصلی مرتبط با موضوع؛ ارائه گزارش مرور انتقادی تحقیقات پیشین مرتبط شامل محقق (سال انتشار)، موضوع/ پدیده محوری تحقیق، روش تحقیق، محیط تحقیق، روش گردآوری و تحلیل داده، یافته های اصلی تحقیق؛ ارائه جمع بندی انتقادی در خصوص تحقیقات پیشین و بیان جایگاه تحقیق پیشنهادی)

4. ضرورت تحقیق

4-1. ضرورت و اهميت تحقیق از بعد نظری (دستاوردهاي نظري)
4-2. ضرورت و اهميت تحقیق از منظر كاربردي (دستاوردهاي كاربردي برای پاسخ به نیاز دستگاه های اجرایی و شرکت ها)
4-3. ضرورت و اهميت تحقیق از جنبه قانوني و برنامه‌اي (دستاوردهاي كاربردي مرتبط با سیاست های کلی نظام، نقشه جامع علمي كشور، برنامه های توسعه و سایر قوانین و اسناد بالادستی)

5. گزاره های تحقیق

5-1. هدف غایی/ اساسی تحقیق (Research Purpose)
5-2. اهداف اختصاصی (اصلی و فرعی) تحقیق (Research Objectives)
5-3. سئوال های تحقیق (Research Questions)

6. روش تحقیق

 • 6-1. روش تحقیق، مبانی معرفت شناسی و مفروضات پایه ای آن
 • 6-2. فرایند اجرایی تحقیق
 • 6-3. محیط تحقیق و الزامات آن (توصيف محيط تحقیق و عناصر ساختاري و زمينه‌اي آن)
 • 6-4. مشاركت كنندگان در تحقیق و نحوه انتخاب آنها (نمونه‌گيری)
 • 6-5. صلاحيت‌ها و نقش محقق در تحقیق و نحوه تعامل وی با محيط تحقیق
 • 6-6. منبع، نحوه دسترسی و روش گردآوري داده‌ها
 • 6-7. روش تحلیل داده ها و ابزارهای مورد نیاز برای تحلیل

7. ارزیابی کیفیت تحقیق

 • 7-1. روش ارزيابي كيفيت داده‌ها و نتايج تحقیق
 • 7-2. ملاحظات اخلاقي تحقیق و نحوه توجه به آن
 • 7-3. محدوديت هاي احتمالي فراروي تحقیق و راهكارهاي كاهش آن
 • 8. دستاوردها و نتایج مورد انتظار

8.رديف نام سازمان دستاورد و نوع استفاده

 • 1 برای دانشکده و دانشگاه
 • 2 برای شرکت ها و مدیران
 • 3 برای جامعه

9. سهم دانش افزایی و نوآوری تحقیق (Contribution and Originality)

10. زمان بندی مراحل اجرایی تحقیق،نمودار گانت (زمان بندي تحقیق به ماه)،زمان مورد نياز،مراحل تحقیق،مرور متون و سوابق تحقیق،تدوین طرح تحقیق،گردآوري داده ها،تحليل داده ها

11. تعريف واژه‌هاي كليدي

12. فهرست منابع (بر اساس فرمت APA)

 • 13-1. نتیجه ارزیابی طرح پیشنهادی پایان نامه
 • 13-2. زمان پیش بینی شده برای دفاع از پایان نامه

جهت دانلود فرم پروپوزال در قالب ورد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:
download button

Pardweb.irفرم-طرح-پیشنهادی-پروپوزال

زبان: فارسی
40 اسلاید ارائه
پروپوزال دکتری-ارشد
4 فایل
دارای جلوه‌های ویژه (انیمیشن و گذر اسلاید) و قابلیت اضافه کردن اسلاید و شخصی سازی
پاورپوینت+ تصاویر+ فونت
6 مگابایت
کاملا قابل ویرایش 100 درصد و دارای فونت مناسب
1500 فونت فارسی + مجموعه تصاویر و کلیپ آرت مدیریت

نظرات

متوسط امتیازات

5
5.00 6 رای
قیمت اصلی ۲۵۰,۰۰۰  بود.قیمت فعلی ۸۹,۰۰۰  است.
6 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
3
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

3 دیدگاه برای قالب پاورپوینت دفاع پروپوزال دکتری مدیریت

 1. فرشاد عباسی

  یک تمپلیت بسیار فوق العاده که به راحتی تونستم پاور دفاع رو آماده کنم. بسته ی فونت ها ،تصاویر و …
  کلا بخوام بگم این قالب کامل است
  تشکر بابت اینکه وقت گذاشتید و نظر من رو محترم شمردید.

  پاسخ دادن
 2. سید هاشمی

  سلام، وقت بخیر ببخشید،اگر این قالب های پاروپوینت بروز رسانی دارند ،چطور باید دریافت کنم؟

  پاسخ دادن
 3. Pard Web

  سلام بر شما کاربران سایت پارد وب ،
  اکثر قالب های پاورپوینت پایان نامه و مواردی که طراحی شدن بعد از مدتی بروزرسانی و توضیحات لازم در صفحه ی محصول اورده میشه که شما می توانید از طریق راه های ارتباطی برای دریافت نسخه ی جدید هر فایل اقدام کنید ،

  پاسخ دادن
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *