قوانین سایت پارد وب

تم و قالب های پاورپوینت سایت پارد وب که به صورت تخصصی طراحی و تهیه شده اند و فایل های پاورپوینت و مواردی که توسط تیم سایت پارد وب تخصصی تهیه و طراحی شده است، تمامی حقوق برای PardWeb.ir محفوظ است.

خریدار محترم شما فقط اجازه ارائه و ویرایش طرح را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد.

و این مورد برای قالب های پاورپوینت که به صورت تخصصی توسط سایت پارد وب طراحی شده اند حتما پیگیری می شود.

خریدار فایل می بایست علاوه بر مهارت کار کردن با اینترنت و کامپیوتر، با نصب و استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز نظیر winrar، مجموعه آفیس Word  و powerpoint و … آشنایی کامل داشته باشد، نصب نرم افزارها و ویرایش فایل خریداری شده به عهده خریدار بوده و خدمات نصب نرم افزار، آموزش، ویرایش و چاپ از طرف سایت پارد وب انجام نمی گیرد. در صورتی که نرم افزار های گرافیکی و ویدیویی مورد نیاز برای باز کردن فایل های سایت بروی گوشی قابل نصب نبوده،خریدار می بایست برای استفاده از فایل از کامپیوتر استفاده نماید.

دقت نمایید با توجه به ماهیت سایت و دانلودی بودن فایل ها درخواست عودت وجه پس از خرید فایل به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد.

لینک های دانلود هر فایل به مدت 10 بار قابل دانلود هستند و محدودیت زمانی آن به مدت یک هفته می باشند .

فایل های رایگان را علاوه بر لینک دانلود مستقیم می توان پروسه ی خرید را طی نمود اما رایگان دانلود کرد که به مدت یک روز و سه بار قابل دانلود هستند