ثبت سفارش

 

ثبت سفارش

چنانچه یک فایل word دارید و نیاز می باشد كه از این فایل ورد یک فایل پاورپوینت نيز تهیه نمائیدگروه ما می تواند قالب پاورپوینت شما را از ابتدا طراحی و یا قالب فعلی شما را ویرایش نماید

چنانچه شما تمایل دارید که تصاویر و متون با استفاده از قالب های حرفه ای و با بررسی کلیه جزئيات مربوطه به انجام برسند تنها کافیست که نوع اسلاید و مشخصات دیگر سفارش مد نظر خود را به کارشناسان ارسال نمائید تا سفارش شما با رضایت کامل طراحی گردد. تایپ و تنظیمات تخصصی مقالات بر اساس الگوی ژورنال های خارجی و صفحه آرایی مجلات، کتب، پایان نامه در محیط پاورپوینت در این مجموعه نیز امکان پذیر می باشد.

طراحی پاورپوینت شامل طراحى اسلاید های حرفه ای برای همایش ها، سمينارها، شرکت های داخلی، غلط گیری و ویرایش (رنگ، فونت، طرح، متون، تصاویر و …)، ويرايش قالب پاورپوینت موجود و یا هر نوع اسلاید درخواستى مشترى، تغییرات طرح ها به رنگ های موجود، تغییرات طرح بندی، تغییرات بر روى تصاویر و یا طراحی اسلاید می باشد.
گرایش به ایجاد و استفاده از قالب های مدنظر شما به جای قالب های ساخته شده به عنوان مثال استفاده از رنگ، فونت های شرکت شما در طراحی قالب دارد. طراحان ما از عکس های با کیفیت بسيار بالا استفاده می نمایند. قالب پاورپوینت می تواند بسیار چشمگیر باشد هنگامیکه با رنگ های روشن، فونت های متفاوت، عکسها، نمودارها، موسیقی، فیلم ها، انیمیشن های متحرک جالب از متن و تصاویر ایجاد شوند. قالب ها را می توان ایمیل، آپلود، چاپ و به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت.


لیست خدمات

طراحی پاورپوینت

خدمات تایپ

طراحی پاورپوینت

تایپ و رسم فلوچارت و اشکال افیس


مراحل سفارش

ابتدا در قسمت پایین صفحه در کانال تلگرام عضو شوید و از طریق ای دی ادمین درخواست خود را ثبت نمایید

قسمت ثبت سفارش تایپ، زمینه را طراحی پاورپوینت انتخاب نمایید.

جهت سفارش با ما در ارتباط باشید

ایمیل: pardwebi@gmail.com

شماره تماس فقط پیام: 09375988150

پارد وب
0